Női Junior Kézilabda Eb 2019 - Női Junior Kézilabda Eb 2014 Edition

nemzeti-útdíjfizetési-szolgáltató-zrt-váci-út

Ez is maradt a végeredmény: 27-20-ra megnyerte az Eb-döntőt a magyar junior női kézilabda-válogatott. A mezőny legjobbjának a kapus Herczeg Lilit választották, a tornán már negyedszer. Golovin Vlagyimir szövetségi edző csapata a csoportkörben Ausztriát, Montenegrót és Spanyolországot, a középdöntőben Norvégiát és Romániát, az elődöntőben pedig Oroszországot győzte le, vagyis a tavalyi debreceni U20-as világbajnokság után ezúttal is százszázalékos teljesítménnyel lett aranyérmes. A magyarok a csoportkörből való továbbjutással biztosították részvételüket a jövő évi romániai U20-as vb-n. Nagyon örülök, hogy ezzel a korosztállyal is sikerült megtalálnunk a közös nyelvet, és köszönöm a közönségnek a segítséget, mert belehajtottak minket a győzelembe" – mondta a lefújás után Golovin Vlagyimir. Mint kifejtette, a torna előtt hat hétig dolgozott együtt a keret, ezért nagyon jó volt a játékosok erőnléte, ami a fináléban is látszott, hiszen a hollandok nagyon elfáradtak, a magyarok viszont a sok csere miatt nem.

Női junior kézilabda eb 2013 relatif

Óriási iramban kezdte a mérkőzést mindkét csapat, a hollandok egészen előretolt védekezéssel indítottak, de hiába, mert Tóth Nikolett már fél perccel a kezdő sípszó után megszerezte a magyarok első gólját. A kapuban közben Herczeg Lili parádézott, mindegy, hogy támadásból vagy hétméteresből próbálkoztak a hollandok, a magyar kapus kizökkenthetetlen volt. Kisebb holtponton jutott túl 4-4-es állásnál a magyar csapat, támadásban és védekezésben is voltak hibáink, de egy percre sem engedtük át a vezetést a hollandoknak. A félidő vége előtt újra három góllal vezetett Golovin Vlagyimir csapata, ami 9-6-os állást jelentett. Hat perccel a vége előtt először volt négygólos a magyarok előnye, időt is kértek a hollandok, de hiába, a holland gödörből nem volt kiút a félidőben, Pál Tamara talált be kíméletlenül hetesből, 11-6-ra mentünk ekkor már. Albek Anna káprázatos góljával nőtt hatra a különbség, 12-6-nál érthető módon szinte teljesen szétestek a hollandok, eladott labda, belemenés követte egymást, fújásig már csak egy gólt szereztek, pedig négy méterről is próbálkoztak, de Herczeg Lilin képtelenség volt átjuttatni a labdát.

Női junior kézilabda eb 2014 edition

női junior kézilabda eb 2012 relatif

A magyar válogatott 33-23-ra legyőzte Spanyolország csapatát a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, vasárnap. A házigazda magyarok legeredményesebb játékosa Kácsor Gréta volt hét góllal. Golovin Vlagyimir szövetségi edző csapata csütörtökön Montenegrót 27-18-ra, pénteken Ausztriát 39-31-re győzte le, vagyis százszázalékos mérleggel, csoportelsőként jutott a középdöntőbe, ahol kedden Norvégiával, szerdán pedig Romániával találkozik az Audi Arénában, 18. 30-tól. A magyarok a továbbjutással biztosították részvételüket a jövő nyári, romániai U20-as világbajnokságon. Eredmény, 3. forduló, C csoport: Magyarország-Spanyolország 33-23 (18-11)

Eger-Göd junior - indavideo.hu

Sarkadi-Illyés Csaba Főszerkesztő-helyettes Hegedűs Szabolcs N1TV főszerkesztő-helyettes Nagy Béla Ádám Újságíró Tresó T. Tibor N1TV szerkesztő-riporter Verebes Károly Újságíró Zimon András N1TV szerkesztő, műsorvezető Eszes Ádám Főszerkesztő Harmati András Szerkesztő Kvárik Anita Újságíró Szaplonczai Laura Szerkesztő Lánczi Richárd N1TV főszerkesztő Németh Márton Szerkesztő Bazsó Bálint Márton Újságíró Dobos Zoltán Újságíró Béli Balázs Fotóriporter A VILÁG FOLYAMATOSAN VÁLTOZIK, NE MARADJ LE SEMMIRŐL! Iratkozz fel! * kötelező Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Lájkolj minket a facebookon Alfahír hírportál Kövess minket Instagram oldalunkon!

női junior kézilabda eb 2010 qui me suit

A mai naptól 6 hónapig Németország tölti be az Európai Unió soros elnökségét. Berlin Horvátországtól vette át a tisztséget, amelyet jövő év elején ad tovább Portugáliának. Ismét migrációs válsághelyzetet hirdetett az észak-macedón kormány az ország északi és déli határszakaszán az illegális bevándorlók számának jelentős növekedése miatt - közölte a A világon 10 millió 450 ezer 628 ember fertőződött meg a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma 510 ezer 632, a gyógyultaké pedig 5 millió 336 ezer 996. Romániában naponta több mint 300 embert diagnosztizálnak koronavírus-fertőzéssel, ezért továbbra is zárva maradnak a beltéri vendéglátóhelyek, a kormány elhalasztotta a lazítások július 1-re várt negyedik szakaszát. Ausztria utazási figyelmeztetést adott ki a Nyugat-Balkán hat országára: Szerbiára, Montenegróra, Bosznia-Hercegovinára, Észak-Macedóniára, Albániára és Koszovóra az új típusú koronavírus-járvány miatt - jelentette be az osztrák külügyminiszter. Olaszországban 30 illegális bevándorlóról bizonyosodott be, hogy koronavírus-fertőzött.